Bronzatas „ARTDECO: Bronzing Powder Compact SPF 10“

Kurį laiką nerašiau nieko apie dekoratyvinę kosmetiką, bet šiuo straipsniu pasitaisysiu, nes jis bus apie bronzatą. Ilgą laiką nieko nepirkusi susikaupiau ir už 20 eurų nusipirkau bronzatą „ARTDECO: Bronzing Powder Compact SPF 10“. Kaina didoka, bet, mano nuomone, priemonė to verta.

Tai yra kompaktinis branzatas, kuriame yra dvi spalvos: tamsesnė ir šviesesnė. Būtent tokio bronzato ir ieškojau, nes du atspalviai suteikia galimybę lengvai kontūruoti veidą ir susimaišyti tinkamiausią spalvą. Tai itin svarbu rudenį, kai po vasaros įdegis blėsta ir oda šviesėja.

ARTDECO: Bronzing Powder Compact SPF 10“ bronzatas parduotuvėse būna dviejų atspalvių: tamsesnis 03 Brazilian Summer ir šviesesnis, mano turimas, 08 Mediterranean summer, kurio atspalvis man tinka idealiai.

Renkantis bronzatą man buvo svarbiausia, kad jis neblizgėtų (nesuprantu, kodėl apskritai yra tiek blizgių bronzatų) ir kad nebūtų to visų vengiamo oranžinio atspalvio. „ARTDECO: Bronzing Powder Compact SPF 10“ šių ydų neturi, todėl iškart pajutau jam palankumą. Bronzatas yra visiškai matinis, todėl atrodo natūraliai ir jokie oranžiniai tonai tikrai neprasimuša. Skruostus patepus šepetuku veidas iškart atrodo gyvesnis.

„ARTDECO: Bronzing Powder Compact“ pakuotėje yra kempinėlė ir, žinoma, veidrodėlis, nors žiūrėdama į tą mini veidrodėlį niekada nesu dažiusis ir nenorėčiau to daryti. Apskritai pakuotė gana įprasta ir paprasta.

Dar vienas minėtinas privalumas yra tai, kad bronzatas turi atsparumo vandeniui. Taigi nereikia jaudintis, kad lietus nuplaus visą makiažą. Labai rekomenduoju!

artdeco

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s