Apie mane

Sveiki, tinklaraščio skaitytojai!

Man yra 17 metų, gyvenu Vilniuje. Lankau dailės būrelį, užsiimu fotografija, domiuosi sveiku gyvenimo būdu ir kosmetika. Galbūt ateityje tapsiu kosmetologe arba dermatologe (arba fotografe, kaip kas antras žmogus šiais laikais, juokauju 🙂 ).

Apie kosmetiką šis mano tinklaraštis. Kosmetikai keliu griežtus reikalavimus – visų pirma ji turi būti nekenkianti odai, o ją puoselėjanti, todėl net efektyviausia pudra išvaizdos prasme niekuomet negali būti vertinama teigiamai, jei kemša poras,  gali sukelti alergiją ar pan. Mintyse visus produktus grožiui skirstau į dvi dalis. Viena – tai drėkinamieji, maitinamieji kremai, losjonai, šampūnai, balzamai, aliejai, šveitikliai, netgi dantų pasta. Tai yra visi produktai, kurie švarina, tausoja kūną. Antra dalis – tai dekoratyvinė kosmetika.

Šiame tinklaraštyje daugiau bus pirmosios grupės, nes kalbant apie dekoratyvinės kosmetikos naudojimą dažniau reikia ne tik patarti, ar produktas geras, bet ir papasakoti, kaip jį geriausia naudoti. Tai geriausia daryti žiūrint filmukus ‘Youtube’, galbūt pasidalinsiu gerais, man patinkančiais vaizdo įrašais.

Naudingo ir įdomaus skaitymo!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s